Královéhradecký kraj zruší náměstka hejtmana, chce šetřit

14.11.2012 17:03 | Zprávy

Stovky tisíc korun chce Královéhradecký kraj ušetřit zrušením pozice náměstka. Kromě toho nebude radní pro ekonomiku pracovat na plný úvazek. Pro ParlamentníListy.cz to řekl dosavadní hejtman kraje a sociální demokrat Lubomír Franc. „Královéhradecký kraj bude mít v nastávajícím období pouze dva náměstky místo dřívějších tří,“ vysvětlil Franc.

Královéhradecký kraj zruší náměstka hejtmana, chce šetřit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Za tisíc korun si toho v příštím roce budeme moct koupit možná zase míň

 

 

Tyto změny vznikly při koaličních vyjednáváních mezi královéhradeckou ČSSD a KSČM, která vytvoří společnou koalici. „Tento scénář vyšel ze vzájemných dohod a já jsem ho od počátku podporoval. Kraj díky tomu uspoří stovky tisíc korun ročně,“ řekl Franc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Zuzana Koulová

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Temný skandál kolem armády prý hasili Fiala, Rakušan i Černochová

9:54 Temný skandál kolem armády prý hasili Fiala, Rakušan i Černochová

Vzniká potichu v rámci velení české armády „soukromá“ tajná služba sloužící náčelníkovi generálního …