Labe v Nymburce a v Poděbradech ve svátečních dnech ožije výstavou lodí

07.05.2014 21:27 | Zprávy

Ředitelství vodních cest ČR jako kooperující partner a Zlatý pruh Polabí o.p.s. jako hlavní organizátor celé akce si dovolují pozvat širokou veřejnost na výstavu Lodě na Labi, která se koná 8. a 9. května 2014 v Nymburce a 10. a 11. května 2014 v Poděbradech.

Labe v Nymburce a v Poděbradech ve svátečních dnech ožije výstavou lodí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lodní doprava na Labi

V těchto dnech bude na Labi připraven bohatý program, a to nejen přímo na vodě, ale také na přilehlém břehu. Podrobnosti k celé akci jsou k dispozici na internetové stránce organizátorů www.polabi.com.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Bezpečnost

Co přesně má podle vás Evropa udělat, aby dostála tomu, že přijme odpovědnost za vlastní bezpečnost? Je fakt, že už včera bylo pozdě a Evropa v otázce zajištění bezpečnosti totálně selhala, což ukazuje i řadu let problém s nelegální migrací, který vůbec nedokázala vyřešit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Kriminalita v Česku loni mírně klesla

13:28 ČSÚ: Kriminalita v Česku loni mírně klesla

Podle policejních statistik došlo v Česku v roce 2025 k poklesu trestných činů o 3,3 tisíce. Snížila…