Drahoš se na ostravských trzích pohybuje také. Snaží se diskutovat s lidmi, je však zaskočen tím, když jej například prodavač jmelí nepozná. Vánoční trhy jsou přitom již pátou Drahošovou štací v rámci jeho výjezdu na Moravu. Diskutuje mimo jiné také se studenty či se zástupci měst a obcí. Ve štábu je titulován „pane profesore“.
Silnou stránkou Drahoše je podle MF Dnes klid, nadhled a hovory na jakékoliv téma. „Zároveň však ‚pan profesor‘ při vší té důstojnosti, veškerém nadhledu a klidu často hovoří na jakékoli téma tak, že vám není úplně jasné, co si vlastně myslí,“ poznamenává MF Dnes a všímá si Drahošových vyjádření v otázce kvót, inkluze či eura.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


