Jakl nechal strhnout vlajku Evropské unie

05.10.2012 11:52 | Zprávy

Tajemník prezidenta republiky Ladislav Jakl byl ve středu na pozvání Svobodných v rámci své prezidentské kampaně besedovat s občany v Brně a děly se věci.

Jakl nechal strhnout vlajku Evropské unie
Foto: red
Popisek: Vlajka EU musela na Jaklův příkaz dolů

V sále Moravské galerie totiž visela vlajka Evropské unie, a tak se známý euroskeptik Jakl otočil a chtěl jet zpět do Prahy. Úsilím pořadatelů se ale podařilo vlajku strhnout a beseda tak mohla proběhnout.

Ve vyjádření pro ParlamentníListy.cz Jakl řekl, že náklady členství převýšily výnosy, a proto by bylo dobré, aby Česká republika nebyla členem Evropské unie. Jakl míní, že přijde den, kdy vystoupení ČR z EU podpoří i Václav Klaus.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Lukáš Petřík

Robert Králíček byl položen dotaz

Chat Control

Když ho EU prosadí, což myslím, že bohužel prosadí, co uděláte jako vláda? A můžete něco udělat aby se na nás nevztahoval?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Prodej dárkových poukazů na zvěřinu a výrobky z ní

22:03 Lesy ČR: Prodej dárkových poukazů na zvěřinu a výrobky z ní

Čerstvou zvěřinu a výrobky z ní připravily Lesy ČR i na letošní vánoční stůl.