Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
V posledním roce před startem penzijní reformy se zvýšil počet účastníků Penzijního fondu Komerční banky o více než 63 tisíc osob na 571 tisíc. Zisk fondu za rok 2012 překročil 575 milionů korun. O výši zhodnocení připsaného účastníkům rozhodne valná hromada KB Penzijní společnosti v březnu 2013.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?
Papírové betlémy Trnky, Lady nebo Šlitra k vidění po setmění. Noci betlémů upozorňuje na výjimečnou …