Česká strana sociálně demokratická

Svoboda, solidarita, spravedlnost.
  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,17. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.05.2018 21:13:00

Kandidátem na starostu Prahy 7 je Tomáš Petříček

Kandidátem na starostu Prahy 7 je Tomáš Petříček

Sociální demokraté na Praze 7 schválili ve čtvrtek 24. května 2018 svého lídra do říjnových komunálních voleb a současně kandidáta na starostu této městské části.

Stal se jím sedmatřicetiletý Tomáš Petříček, bývalý náměstek ministryně práce a sociálních věcí a nyní poradce europoslance Miroslava Pocheho. ČSSD v městské části Praha 7, kde žije více než 40 tisíc lidí, získala před čtyřmi lety dva zastupitelské mandáty.

„Chtěl bych při práci pro Prahu 7 zúročit zkušenosti, které jsem doposud získal, ať už jako vysokoškolský pedagog, nebo při práci na ministerstvu práce a sociálních věcí či v Evropském parlamentu. Jsem přesvědčený, že mám Pražanům na Sedmičce co nabídnout,“ říká Tomáš Petříček.

Z dalších míst budou kandidovat například podnikatel Michal Zimmerman, bývalý ředitel ZŠ Ortenova Martin Šmíd, řidič z povolání Jiří Doležal, pracovnice ministerstva zdravotnictví Iveta Šroubová nebo tajemník celorepublikového výboru Klubu sociálně demokratických seniorů Jaroslav Šebek. ČSSD zařadila na svou kandidátku i několik nestraníků – příkladem může být třeba již zmíněný Martin Šmíd, který se bude o hlasy voličů ucházet ze třetí pozice.

ČSSD představí svůj program pro Prahu 7 během první poloviny června.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout