Demokratická Strana Zelených

  • DSZ
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,69. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16. 8. 2019 4:33:00

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT k nadcházejícímu pochodu za práva zvířat

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT k nadcházejícímu pochodu za práva zvířat

Demokratická strana zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT vyjadřuje podporu pochodu za práva zvířat nazvaného The Official Animal Rights March, který se bude konat v sobotu 17. srpna v Praze.

 The Official Animal Rights March je každoroční pochod za práva zvířat, pořádaný současně v mnoha městech po celém světě. Byl založen britskou zvířecko - právní organizací Surge v roce 2016. Cílem pochodu je sjednotit komunitu lidí, kterým není lhostejný osud zvířat a inspirovat další k aktivnímu hájení zvířecích práv.

V roce 2018 se v 25 městech po celém světě spojilo více než 28 000 návštěvníků, kteří požadovali ukončení veškerého utrpení zvířat. Londýn překonal více než 10 000 účastníků, což je 400% nárůst oproti prvnímu pochodu v roce 2016. V roce 2019 se poprvé připojí také Praha.

Sraz účastníků je v 11:30 na Klárově (metro Malostranská), odkud vyjde průvod směrem na Staroměstské náměstí a dále na Václavské náměstí, kde bude pochod zakončen proslovy. Na pochod navazuje akce Veganské hody 2019 v Centrálním parku na Pankráci, kam se bude možné přesunout metrem linky C.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT vyzývá své členy, příznivce a voliče, aby sobotní pochod za práva zvířat podpořili a zúčastnili se ho.

ŘV DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout