Josef Bernard

  • ČSSD
  • Plzeňský kraj
  • hejtman
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,7. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16. 12. 2018 22:24:00

Naše domovy nejsou ústavy, jak to mnohdy podávají média

Naše domovy nejsou ústavy, jak to mnohdy podávají média

Hejtman Plzeňského kraje navštívil domovy v Milířích a Tachově.

 Předvánoční čas využil hejtman Josef Bernard k návštěvě dvou krajských zařízení, a to Domova pro osoby se zdravotním postižením Milíře a Centra sociálních služeb Tachov, které zahrnuje tři domovy. V obou zařízeních se seznámil s prostředím domova, jeho největšími problémy, s nimiž se zařízení v oblasti sociální péče potýkají. V tachovském zařízení se také setkal s klienty všech tří domovů a čelil otázkám z oblasti ekonomiky, zdravotnictví i z oblasti osobního života.

"Jsem velmi rád, že mohu navštívit tato krajská zařízení, abych se setkal nejen s klienty, ale také s vedením domovů, které mnohdy řeší náročné situace s personálem i v oblasti financí. Jsem velmi potěšen, že mohu říct, že naše domovy opravdu nejsou těmi ústavy tak, jak to mnohdy podávají média a jak si lidé představují. Jsou to přívětivé domovy mnohdy rodinného typu a klientům se prostředí i personál líbí," uvedl hejtman po emotivní návštěvě domova v Milířích, kde jeden z klientů zahrál na piano píseň Titanik a další věnoval hejtmanovi vlastní výkres s vánoční tematikou.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout