Petr Mach

  • Svobodní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,71. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.05.2017 15:04:00

Konference o bezpečnostních hrozbách v Evropě již zítra v Plzni

Konference o bezpečnostních hrozbách v Evropě již zítra v Plzni

Místopředseda evropské frakce EFDD, europoslanec a předseda Svobodných Petr Mach pořádá v Plzni konferenci Bezpečnostní hrozby v Evropě, na které bude s hosty a veřejností diskutovat nejen o těchto otázkách.

 Jak zajistit bezpečnost České republiky? Proč Evropská unie selhává? Války v okolí Evropy, islamismus, migrační krize, terorismus - jak řešit aktuální bezpečnostní hrozby v Evropě? To jsou témata konference, kterou pořádá europoslanec Petr Mach v Plzni.

Kromě Petra Macha vystoupí zahraniční expert Svobodných Jiří Payne, předseda bavorské AfD Petr Bystroň a další hosté. „Je jasné, že je třeba zachovat vlastní azylovou politiku a odmítnout kvóty na přerozdělování lidí. To je předpokladem bezpečnosti naší země i Evropy,“ říká místopředseda EFDD Petr Mach.

Kde:
Plzeň, Konferenční centrum Secese, U Prazdroje 7

Kdy:
31. 5. v 18:00

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout