Ing. Josef Suchánek

  • STAN
  • Olomoucký kraj
  • hejtman
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,34. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17.10.2021 10:07:00

V terénu dostáváme řadu podnětů, které pak můžeme dál rozpracovávat

V terénu dostáváme řadu podnětů, které pak můžeme dál rozpracovávat

První výjezdní jednání Rady Olomouckého kraje se uskutečnilo na Konicku. Zástupci hejtmanství se tam setkali s představiteli soukromé i neziskové sféry, podnětná byla také diskuse se starosty jednotlivých obcí.

 „Smyslem podobných jednání je, aby se členové rady seznamovali s problematikou dané lokality a se zástupci významných firem i institucí přímo na místě. V terénu dostáváme řadu podnětů, které pak můžeme dále rozpracovávat,“ uvedl Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje.

Soukromníky zastupovali na jednání například dopravci, výrobci textilu, strojního vybavení nebo oken. Radní diskutovali také s představiteli Charity, sportovních klubů a hasičů. Na jednání dorazili rovněž zástupci téměř dvaceti obcí z celého Konicka.

„To, co se v průběhu pravidelných výjezdních zasedání dovídáme, se snažíme zapracovat například do dotační politiky kraje, aby cílila přesně tam, kde to lidé nejvíce potřebují,“ zdůraznil Radim Sršeň, neuvolněný radní Olomouckého kraje.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama