Bc. Emil Pernica, DiS.

  • KSČM
  • Blansko
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,68. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.01.2020 12:20:31

Milion chvilek sahá po moci

Milion chvilek sahá po moci

Organizování demonstrací, napadání všeho, nikdy nevede k možnosti nastolení lepší situace.

Příchuť moci a manipulace zaujal toto uskupení natolik, že Mikuláš Minář by rád obsadil místa v Radě České televize. Obrátil se na všechny známe, aby navrhli lidi, kteří budou moci kandidovat do Rady České televize a Rady Českého rozhlasu. Mají prý zastupovat pestrou občanskou společnost. Jak to myslí doopravdy je nasnadě. Chystá se ovládnout veřejnoprávní prostředky a dosáhnout tak své prezentace takovým způsobem, který bude moci ovlivnit.

Když se zamyslíme nad jeho činností jedná se vlastně pouze o bourání stávajícího stavu a to ve všech oblastech, o kterých Minář hovoří. Nelíbí se mu politické strany, ministři, premiér ani prezident. Nelíbíme se mu ani my, kteří s ním nesouhlasíme. Rozhodně mi u tohoto člověka chybí zájem o skutečný stav věcí veřejných, života v České republice a nezajímají ho ani problémy občanů. Konec konců dá se to předpokládat. Nedokáže totiž předložit, natož prosadit žádná zlepšení ve prospěch života lidí ve městech a obcích naší republiky. Zajímá ho jenom dosáhnout na zvýšení svého vlivu a zničení poměrně fungujícího systému. Měl by si především uvědomit, že žijeme v demokratickém státě, kde o tom kdo bude vládnout rozhodujeme všichni a to pomocí voleb.

Organizování demonstrací, napadání všeho, nikdy nevede k možnosti nastolení lepší situace. Máme u nás svobodu shromažďovací i svobodu slova. Slova, která jsou vyřčena by však měla obsahovat reálné a zákonům odpovídající požadavky. Pokud občané dali důvěru a dávají i nadále současné vládě není rozhodně žádný důvod, aby odstupovala pouze kvůli jednostrannému názoru Mináře. Bylo dosaženo spoustu pozitivních kroků, které předchozí vlády celé roky opomíjely.

Pokud chceme i nadále, aby naše republika prosperovala je třeba vyvarovat se podobných aktivit, které nám tu předvádí Milion chvilek. Naštěstí ve většině případů rozhoduje zdravý rozum a všichni věříme, že se i nadále bude dařit napravovat kroky minulých pravicových vlád. Práce rozhodně nekončí, program KSČM, který bude provázet krajské a senátní volby na podzim tohoto roku je sestaven s pomocí občanů, s kterými se setkáváme a pečlivě nasloucháme jejich názorům.

Bc. Emil Pernica, zastupitel města Blansko a předseda OV KSČM
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama