Ing. Karel Janko

heslo
  • ČSNS 2005
  • Podolanka
  • zastupitel obce
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,74. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10.12.2017 13:55:23

Otázky VM

 Otázky VM

Opět zuřím.

S jistým sebezapřením jsem si dnes v poledne  otevřel pořad ČT – OVM. A jako obvykle jsem zuřil.  Duo  Telička –Zaorálek  i za přispění  VM  obhajovali požadavek a  právo Evropské unie na přerozdělování migrantů s tím, že bychom měli s únií o počtu jednat, dále i požadavek předsedy německé soc. demokracie p. Schulce na tuhou integraci Evropy  i  řádění nadnárodních monopolů v naší zemi.  Bohužel proti těmto  dvěma ostříleným matadorům postavila SPD až příliš  slušného zástupce- tj.  pana Kobzu.

Místo jasného NE imigraci, požadují další diplomatická jednání a kličkování o této otázce. Tj.  dokud  nás Junkr  neudolá.  EU rozdá imigrantům evropské pasy, nechá nás zaplatit tučnou sankci, prostřednictvím imámů jim přihodí nějakou prebendu na přilepšenou a Češi dělejte co chcete. Ale ti naši zmetci budou již dávno za vodou.

Přestože sep. Zaorálek  holedbal růstem DPH v ČR  i růstem našich platů, na to proč nám v porovnání se státy eurozony  DPH od roku 2014 neroste, nedokázal odpovědět.

Scestná byla i obhajoba v působení cizích- nadnárodních monopolů na našem území. To, že si nadnárodní monopoly od nás vyvážejí ročně minimálně 400 mld. Kč nezdaněného zisku, je dle nich v pořádku. Jenom pitomec si to může myslet.

 Na místě pana Kobzy bych nebyl dalek toho  prohodit oba jmenované oknem žižkovského studia.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama