MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA

originální osobnost, konečně,jako každý člověk
  • KDU-ČSL
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,06. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12.04.2020 7:45:00

Věřím, že v nadcházejících volbách opět uspějeme

Věřím, že v nadcházejících volbách opět uspějeme

KDU-ČSL půjde do krajských voleb v Královéhradeckém kraji s Volbou pro město a Nestraníky.

KDU-ČSL půjde do krajských voleb v Královéhradeckém kraji s Volbou pro město (VPM) a Nestraníky. Společnou kandidátku pod názvem Koalice pro Královéhradecký kraj (KKHK), která úspěšně kandiduje do krajského zastupitelstva již od roku 2008, povede poslanec KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Koalice pro Královéhradecký kraj obhajuje z předchozích voleb pět mandátů i zastoupení v radě kraje.

„Věřím, že Koalice pro Královéhradecký kraj v nadcházejících volbách opět uspěje a její zastupitelé budou slušnou a poctivou politikou pracovat pro občany kraje,“ doplnil Pavel Bělobrádek, který převzal vedení této koalice po Vladimíru Dernerovi. Do Koalice pro Královéhradecký kraj se po dvou volebních obdobích vrací politické hnutí Nestraníci. Kandidovat za něj bude i několik nezávislých starostů.

„Dlouhodobý partner HDK se po mnoha měsících váhání rozhodl pro vlastní cestu,“ konstatuje krajský předseda KDU-ČSL Vladimír Derner, který zároveň nevyloučil, že by se v rámci koalice ještě mohl objevit další politický subjekt.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama