MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA

originální osobnost, konečně,jako každý člověk
  • KDU-ČSL
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,06. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.12.2016 15:51:00

Vyjadřuji upřímnou účast s pozůstalými zabité Češky při teroristickém útoku v Be

Vyjadřuji upřímnou účast s pozůstalými zabité Češky při teroristickém útoku v Be

Hluboce lituji smrti Češky Nadi Čižmárové při teroristickém útoku v Berlíně. Vyjadřuji upřímnou účast s jejím manželem, rodinou a blízkými, kteří v tomto adventním čase přišli o milovanou osobu.

 Terorismus je součástí dnešního světa a tato tragédie nám bolestně připomněla, že si nikdo z nás před ním nemůže být zcela jist. Nesmíme doma ani na mezinárodním poli polevit v našem úsilí bojovat s islamismem, který čerpá svou sílu z náboženského fundamentalismu, válek a masové migrace. Tento boj nebude ani rychlý, ani snadný, ani levný, bude si žádat hodně vytrvalosti, pevné vůle a nasazení.

Nenávistná ideologie, která stála za vraždou Nadi Čižmárové, se jen tak nezastaví. Přál bych si, aby tato smutná událost naši společnost nerozdělila, ale naopak stmelila v boji proti teroru a zlu a za obranu našich hodnot a kultury. Mrtvé to bohužel život nevrátí, alespoň tím však prokážeme elementární čest a úctu této naší naší první oběti teroristického útoku.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama