Mgr. Martin Kupka

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,4. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.11.2019 10:02:00

Osobní dozvuky 17. listopadu

Osobní dozvuky 17. listopadu

Komentář na facebookovém k oslavám 17. listopadu

 Opravdu silné připomenutí nejvýznamnější události našich novodobých dějin. Ne jako prázdná formální událost, ale živý vykřičník. Obrovská vlna zájmu. Tisíce lidí v ulicích. Prožil jsem to s velkou radostí.

Život ve svobodných poměrech je nesrovnatelně lepší, než v totalitě. Můžeme rozvíjet své talenty a schopnosti, realizovat své nápady a sny. Máme svobodné volby. Teď ještě abychom víc pěstovali hodnoty a dovednosti, ze kterých dobrý demokratický stát roste: kritický rozum, schopnost rozlišovat pravdu a lež, faleš a poctivý postoj, respekt k právu a úctu k druhým lidem.

O tom samozřejmě nestačí jen mluvit a psát. To by v tom byl ale čert, aby tomu spousta krásných akcí a okamžiků uplynulých dní alespoň trochu nepomohla!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout