Andrej Babiš

  • ANO 2011
  • předseda vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,23. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.07.2019 19:39:00

Česká republika se obecně přiklání k ambiciózním klimatickým cílům EU

Česká republika se obecně přiklání k ambiciózním klimatickým cílům EU

Premiér Andrej Babiš se v úterý 16. července 2019 zúčastnil pracovního oběda s velvyslanci členských a kandidátských zemí EU v České republice. Pracovní oběd uspořádal velvyslanec Finské republiky v Praze Jukka Pesola.

Premiér Babiš se u příležitosti předsednictví Finska v Radě EU od 1. července 2019 setkal s velvyslanci států EU a kandidátských zemí, kteří působí v České republice. Jednání se týkalo především priorit společné politiky EU. Finské předsednictví klade důraz na dokončení jednotného trhu, posílení obrany a bezpečnosti EU či řešení zásadních otázek jako je brexit nebo jednání o víceletém finančním rámci EU.

“Česká republika se obecně přiklání k ambiciózním klimatickým cílům EU. Přesto je nezbytné postupovat obezřetně. Nemůžeme si dovolit ohrozit naši ekonomiku a národní průmysl. Ačkoli se můžeme každý soustředit na další aspekty nebo můžeme mít rozdílné názory v konkrétních otázkách, budeme plně podporovat finské předsednictví,“ řekl Andrej Babiš velvyslancům.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout