Andrej Babiš

  • ANO 2011
  • předseda vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,39. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.02.2020 13:27:00

Je dobře, že můžeme s panem prezidentem neformálně debatovat

Je dobře, že můžeme s panem prezidentem neformálně debatovat

Členové vlády v čele s premiérem Andrejem Babišem se v pondělí 24. února 2020 na zámku v Lánech zúčastnili pracovního oběda, pořádaného prezidentem republiky Milošem Zemanem.

 K hlavním tématům patřil budoucí státní rozpočet či dopad koronaviru na světovou ekonomiku.

„Jednalo se o velice přátelské setkání, probíhala volná debata. Myslím si, že je dobře, že máme možnost se s panem prezidentem takto setkat a neformálně debatovat o věcech, které řešíme,“ uvedl po společném obědě předseda vlády Andrej Babiš.

Členové kabinetu hovořili s prezidentem o aktuálních tématech, která se týkají jednotlivých resortů. Řešili například státní rozpočet na rok 2021 a celkovou ekonomickou situaci České republiky či postup v přípravě tzv. PPP projektů, například v dopravě. Mluvilo se také o překompenzování dluhu ze solárních elektráren z let 2009 a 2010 či dopadech koronaviru na světovou ekonomiku.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama