Bc. Emil Pernica, DiS.

  • KSČM
  • Blansko
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,29. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.11.2020 9:45:10

Spěchej pomalu

Spěchej pomalu

Teď není čas na politické handrkování, na pořadu dne je práce a hledání nejlepších řešení.

Opět slyšíme rozporuplná vládní vyjádření. Covid-19, který měli řešit odborníci opět do svých rukou vzali politici. Jeden by rozvolňoval, jiný ne a třetí je opatrný. Kam zmizeli odborníci?

Tlak na uvolňování ze strany veřejnosti je pochopitelný, kdo by rád měl život omezený příkazy a nařízeními. Dopady pandemie na podnikáni, rodiny i jednotlivce jsou děsivé. Nikdo tento stav nečekal.

V koalici registrujeme neshody, které se mohou bezprostředně dotýkat každého z nás. Jednotliví ministři proklamují své názory a bohužel značně nesourodě. Lesk médií je lákavý a množí možnost vlastní prezentace. Řešení je jednoduché, napřed se milá vládo dohodněte a pak předstupte před veřejnost. Mějte na zřeteli ty které koronavirus ničí, tedy seniory, matky samoživitelky i ty co zemřeli. Zodpovědnost je na vaší straně. Teď není čas na politické handrkování, na pořadu dne je práce a hledání nejlepších řešení.

Bc. Emil Pernica zastupitel města Blansko a předseda OV KSČM.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama