Bc. Hana Ančincová

  • Piráti
  • Zlínský kraj
  • 1. vicehejtmanka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,3. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27.11.2020 8:39:00

Úřad Zlínského kraje přestane nově nakupovat vodu v PET lahvích

Úřad Zlínského kraje přestane nově nakupovat vodu v PET lahvích

Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje Hana ančincová začala zbavovat úřad zbytečných plastů. Nově tak krajský úřad nebude nakupovat malé ani velké vody v PET lahvích.

„Je to vstřícný krok k životnímu prostředí. Úřad bude na místo kupování vody v lahvích používat vodu kohoutkovou, neboť je kvalitní a levnější. Tímto rozhodnutím ušetří kraj nemalé finanční prostředky a hlavně půjde obcím a občanům v kraji příkladem. Považuji to za jasný signál, že odpadové hospodářství v našem kraji je pro nás prioritou,” říká náměstkyně pro životní prostředí Hana Ančincová a dodává: „Pokud bude ve výjimečném případě nezbytné použít na některou akci malé balené vody, úřad je objedná je ve skle a ne v plastu.”
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama