Bc. Martin Půta

  • SLK
  • Liberecký kraj
  • hejtman
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,13. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25. 5. 2019 18:10:00

Pochvala pro bývalého hejtmana Zámečníka za dobrou dohodu

Pochvala pro bývalého hejtmana Zámečníka za dobrou dohodu

Komentář na facebookovém profilu k železniční trati ve směru na Turnov, která rozděluje stotisícové město na dvě části a u níž je v plánu postavit podchod

Vzhledem k tomu, jak tohle místo uprostřed 100 tisícového Liberec.cz vypadá nyní, zaslouží si pan primátor Jaroslav Zámečník pochvalu za dohodu o investici, kterou zaplatí SŽDC a město přispěje jen na ty části, které nesouvisí s podchodem samotným.

Nejlepší na diskusích pod podobným článkem je počet lidí, kteří přesně vědí kolik by taková stavba měla stát i když neviděli projekt a nechápou, že podobná stavba musí splňovat normy a ty železniční jsou zvlášť povedené. Jedna projektantka vedle druhého, zvláště na drbně.

Nejvíc vytížený je podchod při všech možných masových akcích v aréně, ale slouží také jako spojnice mezi městskými částmi, které jsou nádražím a železničním tělesem v Liberci rozděleny. Zkuste ten stávající “podchod” někdy vyzkoušet třeba ve večerních hodinách.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout