Bc. Robert Stržínek

  • ANO 2011
  • Valašské Meziříčí
  • starosta
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,93. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17. 5. 2019 12:54:00

Valašské Meziříčí revitalizuje prostranství mezi hotelem Apollo a OD Křižná

Valašské Meziříčí revitalizuje prostranství mezi hotelem Apollo a OD Křižná

Úplně novou podobu dostane chodník spojující hotel Apollo s areálem obchodního domu Křižná. Nutným úpravám se nevyhne ani bezprostřední okolí komunikace pro pěší. Revitalizace celého prostranství by měla být hotova do 26. července.

První úpravy zmiňovaných prostor začaly už koncem dubna. Nejcitelněji se revitalizace dotkne chodníku. „Bude předlážděn novou zámkovou dlažbou do betonových obrub.  Plocha bude provedena v bezbariérové úpravě s prvky pro nevidomé,“ uvedl Aleš Cáb z odboru komunálních služeb.

Součástí investiční akce je rovněž oprava dešťové kanalizace, sadová úprava a doplnění nových svítidel veřejného osvětlení. Město zakázku vysoutěžilo za necelých 3,3 milionu korun včetně DPH.

„Jde o prostor, kudy denně prochází velké množství lidí. Chodníky už jsou velmi staré a nerovné, při dešti se v nich drží voda. Toto místo volalo po opravě již delší dobu,“ myslí si starosta města Robert Stržínek.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama