Doc. JUDr. Miroslav Němec, Ph.D.

  • NÁR.SOC.
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.10.2013 18:13:54

Václav Klaus ukázal svou pravou tvář a je mi ho velmi líto.

Václav Klaus ukázal svou pravou tvář a je mi ho velmi líto.

Bývalý prezident Václav Klaus je zřejmě vážně nemocen, neboť jinak si nelze vysvětlit jeho poslední kroky. Udělil amnestii největším zločincům, zakládal a vedl ODS, která mu zajistila prezidentský úřad a dnes ji systematicky ničí, lidé ho "vypískali"

Václav Klaus, který se svými pseudo-ekonomickými teoriemi, vyčtenými z některých prací „vyčpělých“ buržoazních ekonomů minulého a předminulého století a vzhlédnutím se v tzv. „železné dámě“ Margaret Thatcherové, se v revolučních dnech 1989/1990  „vlísal“ do přízně „Chartistů“ řídících „revoluci“ a pod jejich taktovkou pak přivedl naši - do té doby prosperující zemi - na pokraj katastrofy, má ještě tu drzost dnes vykřikovat, že bychom měli vystoupit z Evropské unie.

Když jsem viděl, jak se v revolučních dnech 1989/1990 jakýsi, do té doby naprosto neznámý, podivín Václav Klaus, který již v době tzv. „totality“ protekčně studoval za státní peníze v kapitalistické cizině, „vlísává“ do přízně Václava Havla a dalších Chartistů, zpozorněl jsem, neboť tento způsob komunikace mi připadal podivný. Podivné názory tohoto „samolibého ekonoma“ hovořícího poněkud „vlísavým“ hlasem čtyřprocentní menšiny mne později naprosto šokovaly. Jeho „kuponová privatizace“, která zlikvidovala naše, do té doby prosperující, výrobní podniky a závody, ba i celá průmyslová odvětví, včetně prosperujícího zemědělství, která si tzv. „privatizovali“ jeho kamarádi z ODS, jeho drzá prohlášení o neexistenci tzv. „špinavých peněz“ a další zločiny, kterých se během svého politického působení dopustil, ač právně nevzdělán, měl by být konečně pohnán k zodpovědnosti, neboť místo toho, aby v úctě k pracujícím lidem, smekl klobouk, pobuřuje národ proti Evropské unii.

Člověk, který se po zádech „chartistických elit“ vysápal na nejvyšší posty ve státě, který figuroval ve funkci předsedy české vlády a dokonce opakovaně v nejvyšší státní funkci českého prezidenta a jehož,  naši „řadoví lidé“,  dávno „vypískali“, má ještě tu drzost vyzývat český národ k vystoupení z Evropské unie.

Evropská unie, která vznikla jako protiklad silných „Spojených států amerických“, které si po pádu SSSR začaly osobovat právo světového super-vládce a arbitra, který si může dělat, ve světě, co chce, udělala řadu chyb. Mnoha státům, včetně České republiky, vzala jejich identitu, chce rozhodovat o místních záležitostech, kterým vůbec nerozumí, chce nám „vnutit“ jaké-si nám nepochopitelné zásady či principy, chce nám vzít název českého piva, Olomouckých tvarůžků, Hořických trubiček, českého másla a mléka, apod.  – ale vážení, je to společenství zemí, které jsou součástí velké Evropy a pokud nechceme být osamoceným ostrůvkem odporu, jako je např. Kuba, na americkém kontinentě, nemůžeme se z této koncepce novodobé Evropy vymanit. Nemůžeme!!!!

Plně chápeme, že Evropskou unii drží svou vyspělou ekonomikou a svými penězi zejména Spolková republika Německo, Velká Británie a Francie a celá Unie doplácí na Řecko, kde si žijí nad poměry i důchodci, Rumunsko a Bulharsko, kde se nevytváří takřka žádné nové hodnoty, ale přesto není naprosto myslitelné, abychom z Evropské unie v této fázi vývoje evropské integrace vystoupili, protože bychom skončili na dně propasti. A pokud si pan bývalý (naštěstí již bývalý) prezident myslí, že je tomu jinak, ukazuje to pouze na to, že je zcela mimo realitu, je naprostým „politickým analfabetem“ či samolibým egoistou, který doslova a do písmene „štve“ český národ proti evropské integraci a žene ho do záhuby. Nevěřte mu ani slovo, byť „kope“ za Bobošíkovou a volte levici, tj.  – LEV 21 – ČSSD – SPOZ a KSČM! V neskonalé úctě vás všechny zdraví

Doc. JUDr. Miroslav NĚMEC, Ph.D.

Stínový ministr vnitra za LEV 21

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama