Ing. Aleksandra Udženija

  • ODS
  • Hlavní město Praha
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,73. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

09.12.2019 7:45:00

Nepotřebujeme úspěšný „státní aparát“, ale spokojeného a hrdého občana

Nepotřebujeme úspěšný „státní aparát“, ale spokojeného a hrdého občana

Komentář na facebookovém profilu k charakteru státu, který chce ODS budovat

Morální a hodnotový relativismus, rostoucí práva a privilegia nekonečného počtu menšin, politická korektnost, nadnárodní integrace, neomezený volný globální trh bez pravidel, klimatický alarmismus a prohlubování evropské integrace – je tohle směr, který nás jako Českou republiku někam posune?

Rozhodně ne. Potřebujeme silnou a sebevědomou zemi, ve které se podporuje svoboda jednotlivce a jeho úsilí se netrestá, ale oslavuje. Potřebujeme se přestat bavit o margináliích a začít řešit podstatné kroky, které z nás udělají úspěšný a respektovaný stát. Podstatné kroky, jako je kvalitní a kompletní infrastruktura, digitalizace, bezpečnost, štíhlý a efektivní stát.

Nepotřebujeme úspěšný „státní aparát“, potřebujeme úspěšného, spokojeného a hrdého občana! Na něm je totiž založen budoucí úspěch našeho státu! A Občanská demokratická strana je stranou budoucnosti. 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout