Ing. Aleksandra Udženija

  • ODS
  • Hlavní město Praha
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,83. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.04.2021 10:32:00

Teď mi dochází trpělivost

Teď mi dochází trpělivost

Komentář na facebookovém profilu k výhrůžkám ministra Blatného

 To si opravdu tahle vláda myslí, že nám bude vyhrožovat neustálými restrikcemi?!?

Místo toho, aby si ministr Blatný stoupl před národ a řekl: „Garantuji Vám, že po Velikonocích budou naočkováni všichni učitelé a školy budou mít připravené testování, aby se děti mohly bezpečně vrátit do lavic.“ Místo toho vyhrožuje a vymýšlí, proč má vše zůstat zavřené.

Jak jsem byla vůči panu ministrovi Blatnému shovívavá, tak mi teď dochází trpělivost. A dost! My na Praze 2 máme naočkované všechny pedagogy, a dokonce i nepedagogické pracovníky, máme připravené antigenní testy pro naše žáky. Tak ať mi laskavě někdo vysvětlí, proč u nás děti po Velikonocích nemůžou do školy jako ve zbytku Evropy? Přestaňte vymýšlet, jak to nejde, a udělejte všechno pro to, aby to šlo.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama