Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.09.2020 8:01:27

Oslava Dne české státnosti a Dne pro rodinu se ruší

Oslava Dne české státnosti a Dne pro rodinu se ruší

Je mi líto, že nejen počasí, ale zejména corona vir omezil akce pro rodiny s dětmi a zejména pro děti. Ale takový je život a je třeba to brát tak, jak to je. Bezpečnost a zdraví spoluobčanů je pro mne samotného prioritou.

Oslava Dne české státnosti a Dne pro rodinu se rušíNejen počasí, ale i coronavir nepřejí letošním akcím pro děti. Z důvodu řady omezení jsem rozhodl každoroční akci Den pro rodinu ke Dni české státnosti 28.9. zrušit, protože bezpečnost a zdraví našich občanů je pro nás prioritou. Zároveň si uvědomujeme, že ne všichni občané zaregistrovali zrušení akce. Z tohoto důvodu bude na náměstí TGM v Uherském Hradišti dne 28.9. od 9 hodin stánek ČSSD, který bude sloužit nejen k informování veřejnosti, ale ve kterém mohou děti získat nafukovací balónky a rodiče či prarodiče obdrží lahvičku desinfekce proti Covid-19. Z důvodu prevence je třeba zachovávat odstupy mezi osobami nebo mít na tváři roušku. Děkujeme za pochopení a o sdílení této informace na sociálních sítích. 
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama