Ing. Marta Nováková

  • BPP
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,23. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.02.2019 17:56:00

Nového operátora chceme přilákat tím, že podmínky budou férové a pro všechny ste

Nového operátora chceme přilákat tím, že podmínky budou férové a pro všechny ste

Ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková během návštěvy Ostravy ve čtvrtek 14. února poskytla rozhovor České televizi na téma čtvrtý operátor a mobilní data.

 „Co je klíčové, máme otevřenou diskusi nad podmínkami aukce kmitočtů, která by měla skončit do června, kdy budeme mít jasno, jaké jsou představy všech účastníků. Nejen operátorů, ale i podnikatelské sféry a státní správy. Podle toho budou nastaveny podmínky. Vybíráme nejen firmy, které působí na celoevropském, ale i na celosvětovém trhu,“ uvedla ministryně.

Aukce bude dvoukolová. V prvním kole budou nastaveny podmínky tak, abychom trh opravdu otevřeli. „Nového operátora chceme přilákat na to, že podmínky budou férové, pro všechny stejné a za klíčové považuji prokazatelnost ochoty investovat. Budeme chtít, aby nový operátor investoval,“ dodala.

Nezkrácené vyjádření ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové k cenám datových tarifů mobilních operátorů pro pořad České televize 168 hodin ZDE.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama