Ing. Martin Kolovratník

  • ANO 2011
  • Pardubický kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,84. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

22.04.2021 15:02:45 - urlisovahanka

Až začnete rozvolňovat, budete už postupovat konečně spravedlivě?

Protože se vždy rozvolní jen něco (tím myslím jen určité obchody) a zbytek ne, i když není jasné, proč je třeba nákup dětského oblečení rizikovejší než nákup toho pro dospělé. A lze čekat, že se na začátku května otevřou obchody a spustí služby jako třeba kadeřnictví? Co by se muselo stát, aby se tak stalo či nestalo?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

26.04.2021 10:23:27 - Ing. Martin Kolovratník

Dobrý den,

děkuji Vám za dotaz. Rád bych Vás informoval, že stávající epidemiologická opatření vycházejí z tzv. pandemického zákona a jejich cílem je zamezení nekontrolovaného šíření nákazy covid19 společností. Netajím se tím, že ani já nemám radost z různých omezujících opatření.  S ohledem na aktuální situaci je ovšem plně respektuji a důvěřuji epidemiologům. Jejich rozvolňování je plně v kompetenci vlády a ministerstva zdravotnictví. Nedávno byl představen harmonogram, který jasně stanovuje, jaký sektor a za jakých podmínek bude otevřen. Konkrétně kadeřnictví by se měla otevřít 3. května.