Ing. Michal Dvouletý

Krajský předseda strany Soukromníků
  • Soukromníci
  • Zlínský kraj
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,52. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17. 7. 2016 18:24:43

Slovácká tržnice přivítala dvousettisícího návštěvníka!

Slovácká tržnice přivítala dvousettisícího návštěvníka!

Uherskohradišťská Slovácká tržnice dnes odměnila dvousettisícího návštěvníka.

Dvousetisící návštěvnicí se stala paní Dana Paravánová, která je pravidelnou zákaznicí tržnice. Jubilantku i všechny další nakupující na místě čekal velký masový dort, slovácké vdolky, cimbálová muzika a další překvapení.
„Jsem opravdu potěšena. Vůbec jsem netušila, že je u vchodů do tržnice čidlo, které monitoruje vstup veřejnosti dovnitř. Nakupuji zde často, hlavně pečivo a maso. Z dnešního dne mám opravdu velkou radost,“ uvedla jubilejní návštěvnice, která získala také poukázky na nákup v tržnici v hodnotě 1000 kč. Cenu jí předal Michal Dvouletý, vedoucí kanceláře senátora Ivo Valenty.
Právě Ivo Valenta je otcem myšlenky vzniku Slovácké tržnice, která se poprvé otevřela veřejnosti během loňských Slavností vína a otevřených památek.
„Těší nás, že si tržnice našla své stálé zákazníky, kteří se sem rádi vracejí. Jejich počet stále pozvolna vzrůstá. Snažíme se pro ně rozšiřovat prodejní nabídku tak, aby zde postupně našli co možná nejširší sortiment potravin z regionu,“ uvedla Magda Pekařová, tisková mluvčí skupiny SYNOT.
Slovácká tržnice má za úkol podpořit drobné živnostníky a podnikatele místního regionu a na druhé straně nabídnout veřejnosti kvalitní produkty a výrobky, které seženou na jednom místě – konkrétně na přibližně 600 m² prodejní plochy a v desítkách prodejních míst. Prodejci mohou v prvních letech využít startovacích nájmů, jejichž ceny se pohybují již od 25 Kč na den, měsíční pak přibližně od 900 Kč.
Pro návštěvníky tržnice jsou pravidelně připraveny také speciální akce – například farmářské nebo bleší trhy, či pestrý kulturní program, v kterém je myšleno také na děti. Ty se navíc mohou zapojovat do „tvořivých dílniček“.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama