Ing. Michal Kučera

  • TOP 09
  • Ústecký kraj
  • krajský radní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,03. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27.11.2020 4:33:00

Složil jsem slib krajského zastupitele a byl zvolen krajským radním

Složil jsem slib krajského zastupitele a byl zvolen krajským radním

Zodpovědný budu za oblast zemědělství a rozvoj venkova.

"Řádným hospodařením v krajině, problematikou voda/sucho, zadržováním vody v krajině, hospodařením v lesích a dalším jsem se zabýval již ve Sněmovně, a tady v kraji budu pokračovat.

Ústecký kraj není jen uhlí, máme tady národní park i chráněné krajinné oblasti, vinařství, chmelaře i rodinné farmy. Je tedy na co navazovat. A na práci se těším",  řekl ke zvolení radním Michal Kučera. 
Spolu se s dalším spojencem Jiřím Řehákem, který byl zvolen náměskem hejtmana kraje a bude zabývat oblastí regionálního rozvoje a cestovního ruchu, kultury a památkové péče, usednou v radě kraje. 
Do výboru dále usednou za naši stranu TOP 09 Jana Jirušková, která byla zvolena místopředsedkyní kontrolního výboru a Richard Červený jakožto člen finančního výboru. 
Všem zvoleným gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů. 
Snad se všem podaří zajistit lepší příběhy pro náš kraj.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama