Ing. Miloš Zeman

První přímo zvolený prezident ČR
  • BPP
  • prezident České republiky
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,7. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

08.06.2013 9:37:00

Maďarskému lidu přeji hodně sil v boji s rozbouřeným živlem

Maďarskému lidu přeji hodně sil v boji s rozbouřeným živlem

Prezident republiky Miloš Zeman zaslal v pátek dne 7. června 2013 telegram prezidentovi Maďarské republiky Jánosi Áderovi v souvislosti s probíhajícími povodněmi.

Vážený pane prezidente, 
dovolte mi, abych Vám poděkoval za Vaše upřímné vyjádření soustrasti rodinám obětí ničivé povodně a také všem, kterým tato živelná katastrofa způsobila škody. 
Pečlivě sleduji povodňovou situaci v České republice i v okolních státech a vím, že Vaše země očekává největší příval vody v nadcházejících dnech. Dovolte mi proto, abych Vám i maďarskému lidu popřál hodně sil, vytrvalosti a štěstí v boji s rozbouřeným živlem. 
Vážený pane prezidente, doufám a pevně věřím, že se Vaší zemi podaří překonat tuto krizovou situaci bez větších škod a že se budeme moci brzy setkat v Bratislavě a na Visle. 
S úctou 
Miloš Zemanprezident České republiky
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama