Ing. Miloš Zeman

První přímo zvolený prezident ČR
  • BPP
  • prezident České republiky
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,71. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.05.2013 18:44:28

Pracovní návštěva prezidenta republiky v Polsku

Pracovní návštěva prezidenta republiky v Polsku

Prezident republiky Miloš Zeman s manželkou Ivanou Zemanovou uskuteční ve dnech 23. – 24. května 2013 pracovní návštěvu Polské republiky.

Ve Varšavě se Miloš Zeman setká s polským prezidentem Bronislawem Komorowskim, s předsedkyní Sejmu Polské republiky paní Ewou Kopacz, s předsedou vlády panem Donaldem Tuskem, s guvernérem Národní banky panem Markem Belkou a s panem Józefem Oleksym. V odpoledních hodinách položí věnec u hrobu neznámého vojína. Druhý den se prezident republiky setká s předsedou Senátu panem Bogdanem Borusewiczem a zúčastní se česko -polského podnikatelského fóra, kde vystoupí se svým projevem. V odpoledních hodinách prezidentský pár odcestuje zpět do vlasti.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama