Ing. Miloš Zeman

První přímo zvolený prezident ČR
  • BPP
  • prezident České republiky
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,71. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

9. 10. 2012 13:00:00

Z krize se nelze proškrtat

Z krize se nelze proškrtat

Miloš Zeman přijel do Pardubického kraje podpořit kandidáty SPOZ.

V sobotu 6. 10. 2012 zavítal do Pardubického kraje Miloš Zeman, který svou přítomností podpořil kandidáty SPOZ. V Pardubicích byl uvítán vedením SPOZ v čele 1. místopředsedou SPOZ a předsedou SPOZ Pardubického kraje Zdeňkem Štenglem a lídrem kandidátní listiny Jaromírem Duškem.  První beseda se uskutečnila s významnými zaměstnavateli regionu zejména z oblasti stavebnictví. Zemanovci představili svoji vizi spočívající v upřednostnění investic před spotřebou. „Z krize se nelze proškrtat, ale cesta vede přes investice. Občané nepotřebují dávky v nezaměstnanosti, ale potřebují práci a zaměstnavatelé nepotřebují nižší daně a potřebují zakázky“ řekl Miloš Zeman. Delegace pak odjela do Dašic a dále do Živanic, kde se uskutečnily besedy s občany.

Vyvrcholením dne byl mítink s občany Pardubice, který se uskutečnil na Dubině. Beseda pod názvem „Prolomení hranic krajů a aktuální témata“ měla úspěch. Této besedy se zúčastnil i lídr kandidátní listiny Královéhradeckého kraje a senátor MUDr. Dryml, ředitel nemocnice ve Vrchlabí. Závěrem Miloě Zeman vyzval občany k účasti na volbách a k podpoře kandidátů SPOZ.

Mgr. Zdeněk Štengl, 1. místopředseda SPOZ a předseda KV Pardubického kraje.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama