Ing. Patrik Nacher

  • ANO 2011
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,16. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

03.11.2022 13:31:06 - Od malička Pražan

Když není nový primátor, znamená to, že stále vládne ten starý?

Nebo je Praha bez vedení? A vidíte cestu z této patové situace? Vy se sice nabízíte, ale nikdo o vás nestojí. Nemyslíte, že se tak vlastně i zesměšňujete?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

07.12.2022 9:33:47 - Ing. Patrik Nacher
Dobrý den,

děkuji Vám za dotaz. Je to tak, dokud nebude zvoleno nové vedení, tak vládne současný primátor. Může to být klidně i následující čtyři roky. V současné chvíli nabízíme dočasnou podporu menšinové rady, která vytvoří dostatečný prostor pro sestavení koalice. Zároveň by v zastupitelstvu rozhodovali nově zvolení zastupitelé. Trpělivě jsme čekali, jak se budou vyvíjet jednání, až jsme přišli s tímto návrhem. V případě, že nikdo tuto nabídku nepřijme, tak z naší strany žádný další tlak na vyjednávání nebudeme vyvíjet. Jestli se někdo zesměšňuje, tak je to Praha sobě, s kterou nikdo nechce jednat. Přesto se do jednání společně v alianci s Piráty cpou. Myslím si, že naše pozice je vyvážená.

Patrik Nacher