Ing. Patrik Nacher

  • ANO 2011
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,69. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

10.08.2021 9:27:02 - sojuz

Smlouva s Pfizerem

Dobrý den pane Nachere. I mne by zajímalo zda se můžete zasadit o to, aby byla smlouva mezi Pfizerem a státem zveřejněná. Jedná se o naše zdraví, tak bychom měli všichni vědět jak se o nás stát stará a co nás to bude stát. Platíme daně, tak chceme vědět za co je stát utrácí.

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

25.08.2021 11:04:15 - Ing. Patrik Nacher
Dobrý den,

děkuji Vám za dotaz. Toto je dotaz na Ministerstvo zdravotnictví. Nechci se zbavovat odpovědnosti, ale já v tomto případě můžu pouze interpelovat pana ministra zdravotnictví, což s největší pravděpodobností udělám. Důvodem je, že se zde v Parlamentních listech objevily dva stejné dotazy. Ptají se mě na to i ostatní občané. Dále se mne lidé ptají třeba na to, kdo ponese náklady na léčbu případných komplikací. Proč má náklady hradit stát a nikoliv výrobce vakcíny. Mojí stěžejní oblastí je ochrana spotřebitelů, exekuce, insolvence, politická korektnost. Nerad bych se pletl do témat kolegům, třeba paní Věře Adámkové, která mimochodem kandiduje do PSP na druhém místě v Praze.

Patrik Nacher