Ing. Radim Fiala

  • SPD
  • Olomoucký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,56. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.07.2021 6:37:00

Evropská unie nám chce přikázat přijímání migrantů

Evropská unie nám chce přikázat přijímání migrantů

Komentář na facebookovém profilu k podpoře migrace

 Evropská unie nám chce přikázat přijímání migrantů. Uvedla to eurokomisařka Ylva Johansson, která má na starosti otázky migrace: „Neměli bychom mít méně migrantů, neměli bychom brát odpovědnost za přijímání méně uprchlíků. Ale měli bychom usilovat o to, abychom měli legální cesty pro více migrantů a pro více uprchlíků…,“ řekla Ylva Johansson. „Potřebujeme migranty,“ dodala Ylva Johansson a vyzvala k otevření několika nových legálně průchodných cest, aby se počty migrantů ze třetího světa do EU ještě zvýšily.

EU naprosto otevřeně podporuje masovou imigraci a že říká, že EU potřebuje více imigrantů. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Musíme z ní vystoupit, aby nás nezničila masovou imigrací a islamizací.

Připomeňme též například Usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě (2018/2899(RSP))“, ve kterém se v článku 23 říká: „Evropský parlament… žádá Komisi a členské státy, aby s ohledem na stávající právní předpisy a postupy zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU.“

Hnutí SPD již ve Sněmovně navrhlo 14x referendum o vystoupení z EU a pokaždé nám to ostatní strany zamítly. Chceme, aby sami naši občané demokraticky rozhodli o své budoucnosti ve své zemi. Letos v říjnu budou klíčové volby do Sněmovny, takže doufám, že co nejvíce lidí přijde k volbám, a SPD posílí, abychom mohli silněji prosazovat náš politický program. Prosím podpořte nás. Děkuju.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama