Ing. Věra Kovářová

  • STAN
  • Středočeský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,79. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

06.05.2021 16:47:00

Někteří občané na zavedení covid pasů s napětím čekají

Někteří občané na zavedení covid pasů s napětím čekají

Interpelace na 98. schůzi Poslanecké sněmovny 6. května 2021 na premiéra Babiše ve věci covid pasů.

Vážený pane premiére, nedávno jste řekl, že by Česká republika měla spěchat s vývojem covid pasu, a cituji: "Nečekat na Evropu, ale také zavést tenhle covid pas u nás. Nevím, v jakém smyslu čekáme na Evropu, ale s ohledem na čísla, týkající se očkování, mám obavu, že spíš Evropa bude čekat na nás." Ale zpět ke covid pasu. Jak přesně máme rozumět vašemu vyjádření? Aktivity České republiky ohledně covid pasu mají probíhat nějak samostatně, odtrženě od celoevropského úsilí, nebo má jít o zapojení do evropského pilotu, který se má rozběhnout už v průběhu května, a jehož má být Česká republika, podle mých informací, součástí.

Pak bych tedy ale nerozuměla vašemu výroku o nečekání na Evropu. Zkrátka a dobře, je v tom trochu zmatek. Vážený pane premiére, prosím, vysvětlete nám, jak přesně jste to myslel, a hlavně, co a kdy mohou čekat naši občané, z nichž někteří na zavedení covid pasů, pochopitelně s napětím čekají. Děkuji za odpověď.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama