Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.05.2020 11:09:00

Diktátorské manýry

Diktátorské manýry

Komentář na facebookovém profilu k vyjádřením profesora Prymuly

DIKTÁTORSKÉ MANÝRY - Nestíhám se divit, jak si naše vláda a její představitelé oblíbili tyto diktátorské manýry. Samozřejmě, že se musíme normálními způsoby chránit proti novému typu koronaviru. Samozřejmě, že je extrémně důležité, abychom riziku nákazy nevystavovali především lidi se sníženou imunitou a jiné rizikové skupiny obyvatel.

Absolutně však odmítám, aby nám kvůli tomuto viru vláda diktovala, že se budeme moci stýkat např. jen s dalšími dvěma rodinami a přetrhali tak další společenské kontakty. Vždyť je to naprosto absurdní a směšné.

Kdo a jak by to kontroloval? A to stejné by platilo na i pracovišti - tady že bychom se mohli potkávat pouze s malým počtem spolupracovníků?

Naše země i celý svět se musí vrátit co nejdříve do normálu. A jednoznačně musíme odmítnout tyto pokusy o naši společenskou izolaci, drakonické omezování svobody a nastolování nějaké novodobé formy diktatury.

Nechci bagatelizovat zdravotní rizika, ale co je moc, to je příliš. Celý svět čelí mnoha dalším nebezpečným chorobám a nikdo kvůli tomu nevymýšlí to, co se děje v souvislosti s COVID-19. Tak neblázněme a zachovejme si soudnost a zdravý rozum.

ZDE

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama