ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27.06.2020 10:07:00

Je na sebe současná vláda hrdá?

Je na sebe současná vláda hrdá?

Komentář na facebookovém profilu k praktikám Finanční správy

 Tak tohle je opravdu velký skandál a je dobře, že vyplynul na povrch! Finanční správa někoho cíleně deptá, jiného nechává „žít“. Má totiž nařízeny kvóty.

Jedna z pracovnic vymáhacího oddělení v našem kraji – ve Valašském Meziříčí totiž přiznává, že úředníci dostávají nařízen počet zajišťovacích příkazů a dražeb zabaveného majetku. To je nechutné!

Především však jde o první důkaz toho, že existují kvóty, kolika firmám či podnikatelům budou úředníci „komplikovat život“ a „šlapat po krku“. A křivka rychle roste. V roce 2013 šlo o pouhých 457 zajišťovacích příkazů, v roce 2016 už počet stoupl na 1561!

Logicky přibývá také žalob na stát, které byly z 30 % úspěšné, a stát tak musel firmám vrátit zabavené peníze a přidat odškodnění. Jenže spoustě firem to už jejich fungování nezachrání...

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama