Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

3. 5. 2020 12:31:00

Jednotlivce zastrašíme, tlupy podpoříme?

Jednotlivce zastrašíme, tlupy podpoříme?

Komentář na facebookovém profilu k honu na Němce, který se pokusil překročit česko-polské hranice

 Ano, pravidla se musí dodržovat. Ale musí platit pro všechny stejně!

Na přiloženou informaci (ZDE) jste jistě narazili a dotaz se nabízí sám... Jak je možné, že jeden „narušitel“ – tedy přesněji Němec, žijící v naší zemi, je při pokusu o přechod česko-polské hranice zastrašován střelbou a je na něj pořádán doslova hon, zatímco se tisíce migrantů do Evropy dostávají, aniž by jim někdo zkřivil jediný vlásek, a ještě se pro ně organizuje všemožná finanční a humanitární pomoc?

Jsem sám, komu na tom něco nevoní? Rozhodně tu nehájím muže, který se nechtěl podvolit nařízení. Jen přemýšlím nad tím, zda by se v případě ekonomických, nepřizpůsobivých migrantů postupovalo stejně…a myslím, že předjímat odpověď není tak těžké.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama