Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,21. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

01.03.2019 11:38:00

Místo slibovaného snižování daní nás čeká pravý opak

Místo slibovaného snižování daní nás čeká pravý opak

Komentář na facebookovém profilu k návrhu zrušení plateb na zdravozní pojištění za státní pojištěnce

 Zaplatíme zase víc. Jak jinak! Stát vyhlíží ekonomickou krizi, a tedy i pokles daňových příjmů, a místo toho, aby systémově řešil způsob financování zdravotní péče v naší zemi, v tichosti chystá jiný plán. Chce se zbavit placení zdravotního pojištění u dětí, důchodců a nezaměstnaných tím, že všem ostatním zvýší zdravotní pojištění.

To znamená, že místo slibovaného snižování daní nás čeká pravý opak, na odvodech budeme zase platit o něco víc. A to je podle mne pouze a jen další kopanec všem, kteří se svou prací a aktivitou snaží v dnešní těžké době „přežít“ a nechtít od státu nic víc, než klid ke své práci a podnikání. Tato vláda už bohužel asi jiná nebude.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama