Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,21. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.02.2016 19:30:00

Povinné značkování

Povinné značkování

Tak, vláda si už označkovala všechny chodce. Nařídila jim mít reflexní prvky na svém oblečení, pokud půjdou v noci po silnici mezi obcemi.

Co přijde příště? Povinné čipy za ucho, které nás ochrání před naší vlastní blbostí a ještě více otupí naší vlastní zodpovědnost a přirozenou soudnost? Trochu mi to připomíná značkování dobytka … Ale teď vážně. Každý špatně viditelný chodec nemá na silnici co dělat. Riskuje svůj život i život ostatních. Ale stát tu nesmí být od toho, aby novými a novými zákony svazoval naše životy do takových extrémních detailů a přetvářel naše životy na chůzi po pevné kolejnici. Pak nebudeme žít ve svobodné a demokratické zemi, ale v totalitě a policejním státě.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama