Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,21. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.01.2020 7:32:00

Slepý ministr

Slepý ministr

Komentář na facebookovém profilu k těžbě štěrku u Moravského Písku

 Je smutné, že Ministerstvo životního prostředí ignoruje obavy tisíců obyvatel Slovácka z toho, že přijdou v důsledku plánované další těžby štěrku poblíž Moravského Písku o zdroj pitné vody.

Očekával jsem, že ministerstvo si jen tak nedovolí pomyslně hodit nespokojené starosty přes palubu, a že bude naslouchat jejich nesouhlasnému postoji. Vždyť kdo by v tomto ohledu měl mít přednost v rozhodování o tom, co se bude dít v jejich katastru, občané a jejich místní samospráva, nebo ministerští úředníci, kteří možná ani nevědí, kde přesně se Moravský Písek či Uherský Ostroh vůbec nachází?

Stejně, jako po celou dobu, budu i teď stát jako slovácký senátor na straně místních občanů a budu jim pomáhat v tom, aby si o jejich postoj k zamýšlené těžbě nikdo jen tak neotíral podrážky.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama