ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17.04.2016 19:05:09

Statistika regulokracie

Statistika regulokracie

Levicová vláda si může gratulovat. Její represivní a regulační politika, zaměřená proti podnikatelům a živnostníkům, nese své ovoce snad rychleji, než sami vládní představitelé očekávali.

Zatímco před pěti lety se rozhodlo s odvahou postavit na vlastní nohy na 80 tisíc občanů, v loňském roce počet lidí, kteří začali podnikat, klesl na pouhých 54 tisíc. Přitom téměř stejný počet občanů, 51 tisíc, svou podnikatelskou činnost ukončil. Není divu. Smrtící koktejl nesmyslných kontrolních nástrojů, nových povinností, nařízení a omezení, který vláda míchá všem, kteří chtějí žít nezávisle na státu a jsou odhodláni převzít odpovědnost za své životy do vlastních rukou, se ukazuje jako prudce účinný. Dalo by se očekávat, že země, která si prožila téměř půl století nesvobody, kdy soukromý podnikatel byl považován za třídního nepřítele a kdy vše bylo všech, ale zároveň nikoho, již nebude opakovat chyby minulosti. Bohužel, jak se zdá, opak je smutnou realitou. Současná vláda si aktivních, pracovitých a kreativních lidí neváží, opovrhuje jimi a chce je zlikvidovat. Jsem ale přesvědčen, že nic není ztraceno. Věřím, že je zde stále mnoho nás, kteří si to nenecháme líbit a kteří budeme proti tomuto trendu bojovat. Proto je třeba spojit síly a spočítat to vládě i s úroky v nejbližších volebních soubojích!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama