JUDr. Michal Hašek

  • ČSSD
  • Jihomoravský kraj
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,15. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.04.2020 15:48:00

Naše úcta a poděkování patří všem našim spojencům

Naše úcta a poděkování patří všem našim spojencům

Pod koronavirovou mediální dekou se odehrává letošní 75. výročí konce 2. světové války včetně osvobození Československa v dubnu a v květnu 1945.

 Naše úcta a poděkování patří všem našim spojencům, kteří se na osvobození podíleli, a jejichž vojáci nasazovali i položili své životy v boji s nacistickými jednotkami v Čechách, na Moravě a ve Slezsku i na Slovensku za nás, naši zemi a naši svobodnou budoucnost. Čest a sláva jim.

Děkuji představitelům veřejného i spolkového života, kteří si v době mimořádných koronavirových opatření skromně a při dodržení všech pravidel, připomínají památku padlých i výročí osvobození. My ostatní tak učiňme zatím alespoň v našich myslích a srdcích.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama