JUDr. Michal Hašek

  • ČSSD
  • Jihomoravský kraj
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,15. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23. 7. 2020 16:12:00

Ranní špatné zprávy II

Ranní špatné zprávy II

Další den s přírůstkem nakažených přes 200 a roste. Není mi úplně jasné, na co pan ministr zdravotnictví ještě čeká. Na jaře jsme byli premianty, teď to ve srovnání s okolními zeměmi vypadá na “poškoláky“.

Na parné léto to podle meteorologů nevypadá, doporučení na roušky může padnout okamžitě - MHD, místa s velkou koncentrací lidí jako nákupní centra a obchody atd.  Opět důkladná hygiena rukou, desinfekce prostředků hromadné dopravy - vlaky, autobusy,tramvaje,trolejbusy. Roušky uvnitř veřejných budov a dodržování minimálních rozestupů. Kontrolní režimy (teplota) při vstupu do nemocnic a sociálních zařízení, přednostní otestování zařízení pro seniory a pacientů přijímaných do nemocnic. Co je na tom tak těžkého? Nejde o to strašit lidi, ale být připraveni. Lépe prevence teď, než brutální hašení požáru během několika týdnů..


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama