JUDr. Vojtěch Filip

  • KSČM
  • Jihočeský kraj
  • 1. místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,57. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.07.2021 4:31:00

Nejsem komisař EU ani generál NATO... - pište si, co chcete!

Nejsem komisař EU ani generál NATO... - pište si, co chcete!

Je o mně dobře známo, že rozhodně nepatřím k těm, kdo obhajuje práci některých českých novinářů, zejména ne těch, kteří jsou naočkovaní propagandou z Bruselu a Washingtonu a už vůbec ne těch, kteří jako slouhové manipulují veřejným míněním.

 Ale nemohu si odpustit důrazné varování - nikoli novinářů, to by nestálo za to a stejně by se to minulo účinkem. Chci varovat občany. Prosím, nenechte manipulovat svým vědomím, účelovým zkreslováním faktů a účelovými texty.

Včera ráno jsem si na seznamzpravy.cz přečetl titulek komentáře: "Důchodci jsou před volbami lovná zvěř. Kdo je uplácí nejvíc?" Zmíněni jsme v této souvislosti samozřejmě i my komunisté... jako jedni z úplatkářů. A to je lež.

Kdyby se autoři textu, Lucie Stuchlíková a Václav Dolejší, ráčili obtěžovat, navštívili web KSČM a pročetli si program strany, nejen ten předvolební, ale všechny od roku 1990, velmi brzy by zjistili, že důstojný život seniorů, a tomu odpovídající permanentní navyšování důchodů, je trvalým cílem komunistů, bez ohledu na čas, který zbývá do těch či oněch voleb. Mimochodem, i v zápisech z jednání sněmovny byste se dočetli, že návrhy na zvyšování důchodů podávali vždy hlavně komunističtí poslanci... Že toho nyní zneužívá hnutí ANO a že si na tom pan předseda vlády nebo ministryně práce a sociálních věcí staví svoji kampaň, to je věc jiná. Že to ostatní strany mají jinak, ještě neznamená, že KSČM s nimi bude házena do jednoho pytle.

Nevolám po novinářské korektnosti, neboť nejsem ani komisař EU, ani generál NATO, a proto vím, že se jí nedočkám. Jen apeluji na zdravý rozum našich občanů. Přemýšlejte sami a nenechte se vodit, občané. Nejsme přece loutky!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama