Jakub Pánik

  • ČSSD
  • Karlovarský kraj
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,3. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.08.2016 9:14:20

Personál karlovarské nemocnice bude mít lepší zázemí

Personál karlovarské nemocnice bude mít lepší zázemí

Zaměstnanci Nemocnice v Karlových Varech získali nové prostory pro krátkodobé ubytování. Ty vznikly rekonstrukcí části pavilonu E a pomoci by měly především nově nastupujícím zdravotníkům i lékařům po neplánované službě.

  Historická budova Pavilonu E prošla kompletní rekonstrukcí a celkové náklady na přestavbu činily více než 2,5 milionu korun. „Doposud nám podobné zázemí chybělo. Když k nám přicházel nový lékař nebo sestra ze vzdálenějších míst, museli jsme složitě řešit nějaké dočasné ubytování než si našli vhodný pronájem ve městě,” uvedl náměstek hejtmana Jakub Pánik.

„Ve výsledku jsme získali variabilní prostor, který lze podle potřeby snadno změnit buď na čtyři pokoje s kuchyní a sociálním zařízením nebo na dva pokoje s kuchyní i zařízením a na byt 2+kk,” uvedl Josef März, ředitel Karlovarské krajské nemocnice. Souběžně s tím došlo i k rekonstrukci další části budovy, která byla přizpůsobena pro oční a psychologickou ambulanci a pro sborovnu Základní školy a mateřské školy při zdravotnických zařízeních Karlovy Vary.

„Dosud investice směřovaly především na nezbytné technické vybavení a zázemí pro pacienty. Nyní se snažíme zlepšovat také podmínky pro náš personál a tímto směrem bychom chtěli pokračovat i v nadcházejících letech,” uvedl hejtman Karlovarského kraje Martin Havel.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout