Jan Hamáček

  • ČSSD
  • 1. místopředseda vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.04.2021 19:34:00

České bezpečnostní složky dosáhly fenomenálního úspěchu

České bezpečnostní složky dosáhly fenomenálního úspěchu

Vyhoštění 18 důstojníků SVR a GRU a rozbití dvou rezidentur ruských tajných služeb citelně oslabí nepřátelské aktivity ruských agentů nejen vůči České republice, ale také proti našim spojencům.

 Jsem hrdý na práci všech policistů a zpravodajců, kteří měli na rozkrytí ruské operace ve Vrběticích svůj podíl. Vzhledem k rozsáhlosti a ojedinělosti celé akce i v rámci celého NATO a EU bylo nutné ji provést diskrétně, přičemž svou roli sehrála i moje avizovaná cesta do Moskvy.

Z pochopitelných důvodů nemohu veřejnosti sdělit všechny podrobnosti, jsem ale samozřejmě připraven o nich případně informovat příslušné parlamentní orgány, které kontrolují činnost bezpečnostních složek. Podstatné je, že všechny zainteresované součásti demokratické moci zafungovaly správně a že jsme společně ochránili bezpečnost našich občanů a suverenitu České republiky.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama