Jan Hamáček

  • ČSSD
  • 1. místopředseda vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,75. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.01.2020 13:57:00

Občanští demokraté ztrácejí výrazného politika

Občanští demokraté ztrácejí výrazného politika

Komentář na facebookovém profilu k úmrtí předsedy Senátu Jaroslava Kubery

 Jarda Kubera odešel překvapivě a je mi to moc líto. Byl nepřehlédnutelný a neopominutelný. Ať jako teplický primátor, vysoký představitel ODS, senátor a nakonec předseda Senátu, druhý nejvyšší ústavní činitel.

Skoro vždy jsem s ním nesouhlasil, byl to pravičák a konzervativec do morku kostí, ale každý, kdo ho poznal, ho musel mít rád. Byl upřímný, byl autentický, byl vtipný, ale byl paličatý i neposlušný, když třeba kouřil i tam, kde neměl. Byl to prostě Kubera.

Občanští demokraté v něm ztrácejí výrazného politika, který dokázal srozumitelně oslovit své voliče. Česká republika ztrácí autentického politika a demokrata, který šel do politiky kvůli ideálům a tvrdě si na nich trval. A my politici v něm ztrácíme kolegu a přítele.

Čest jeho památce.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama