Jan Jakob

  • TOP 09
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,42. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.01.2021 15:39:00

Nastupuji po Miroslavu Kalouskovi do poslanecké sněmovny

Nastupuji po Miroslavu Kalouskovi do poslanecké sněmovny

Komentář na facebookovém profilu k nahrazení Miroslava Kalouska v Poslanecké sněmovně

Životním přesvědčením jsem bytostný demokrat. Proto si jako svůj hlavní cíl na příští měsíce dávám to, abych svým drobným dílem přispěl k boji za demokracii a svobodu. Podzimní volby jsou mimořádnou a zároveň možná i poslední šancí, kdy mohou představitelé demokratických stran převzít moc od amatérů, populistů a extremistů.

Zároveň se pokusím navázat na dlouholetou práci Miroslava Kalouska v oblasti rozpočtové zodpovědnosti. Bude to práce nelehká, protože státní rozpočet je v rozkladu. V této oblasti se pokusím zúročit své dlouholeté zkušenosti starosty Roztok. Toto město je pro mě srdeční záležitostí, proto v neuvolněné funkci starosty setrvám.

Je mi ovšem jasné, že nelze zodpovědně vykonávat vícero funkcí najednou, proto jsem rozhodnutý v průběhu února rezignovat na pozici radního Středočeského kraje. Mrzí mě to, ale chci se své práci věnovat naplno.

Budete-li mít jakýkoliv nápad či připomínku, neváhejte mě kontaktovat. Udělám, co bude v mých silách, aby koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) v podzimních volbách vyhrála a aby spolu s ní vyhrála i demokracie a svoboda.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama